شرکت نوآوران تجهیز استیل با مسئولیت محدود

سال تاسیس برند 1348

شماره ثبت شرکت 24495

logo

جهت اطلاع از قیمت ها با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

گرمخانه,گرم خانه,گرمخانه حمل غذای گرم,گرم خانه ماشین باری ,گرم خانه حمل بن ماری,گرم خانه حمل ظروف غذا,وانت حمل غذا,گرمخانه حمل غذا بر روی پراید,آشپزخانه سیار,گرم خانه و سردخانه حمل غذا,گرم خانه غذای پرسنلی,اجاره ماشین حمل غذا,فروش ماشین حمل غذا,قیمت ماشین حمل غذای گرم,کاتالوگ گرم خانه حمل غذا,گرم خانه غذا چیست,کارخانه تولیدی ماشین حمل غذا,ماشین گرم خانه دار,گرم خانه ۱۰۰ نفری ,گرم خانه ۵۰ نفری,ماشین سلف سرویس غذا,گرمخانه مرطوب,گرم خانه مرطوب,گرم خانه خشک,دم کن برنج

گرم خانه حمل غذا | گرمخانه ماشین

  • 1399/1/6
  • 1469

ماشین حمل غذا چیست

 

گرم خانه حمل غذا این مدل گرم خانه مخصوص رستوران ها و یا کترینگ هایی است که غذای پخته شده را در مکان دیگر با فاصله زمانی طولانی سرو می کنند .

ماشین حمل غذای گرم به صورت ایزوله و نفوذ ناپذیر باید ساخته شود تا از گرد و خاک و ذرات معلق به داخل این گرم خانه نفوذ نکند و همانطور می بایستی از مبدا تا مقصد حتی چند مقصد دمای داخلی آن کمتر از دمای استاندارد نگهداری غذای گرم پایین تر و یا بالاتر نرود ، دمای تایید شده وزارت بهداشت ۶۵ تا ۷۵ درجه سانتیگراد می باشد .

این مدل گرم خانه بدنه از جنس ورق فولاد آنادایز شده و عایق حرارتی ساخته شده و کف گرم خانه ماشین از جنس استنلس استیل جهت شستشوی مدام می باشد .

سیستم گرمایشی گرم خانه حمل غذا به دو صورت ساخته میشود یک المنتی که با برق شهر و در حرکت کمک از اینورتر می باشد و روش دوم دستگاهی که شرکت نوآوران تجهیز استیل اولین تولید کننده گرم خانه حمل غذای گرم و سرد در ایران که با سیستم ماشین بدون این که به سیستم برقی و مکانیکی ماشین صدمه بزند تولید میشود .

در گرم خانه های حمل غذا شرکت نوآوران تجهیز استیل طراحی نموده تا داخل گرم خانه قابلیت حنل بن ماری و قابلمه و یا ظروف یکبار مصرف همزمان را داشته باسد .

 

گرم خانه های ساخت این شرکت جایی برای حمل نوشابه و ماست همزمان با غذای گرم تعبیه شده که در ایران اولین بار این شرکت تولید کرده است .